Een keuken in jouw eigen stijl
28 mei '25
Eén van de grote voordelen van een nieuwbouwwoning is dat het een onbeschreven blad is. Je richt het helemaal naar jouw eigen smaak in. En dan natuurlijk niet alleen de meubels, maar ook de keuken. Heb jij een woning in De Moestuin of De Poel op het oog? Dan komt er een leuke, maar ook wel spannende tijd van oriënteren en keuzes maken aan als je straks een woning toegewezen krijgt. Heb jij al een idee van de inrichting van je keuken?

Hoek- en rijwoningen De Moestuin
De hoek- en rijwoningen in De Moestuin krijgen een basiskeuken met een rechte wandopstelling met kookeiland. De keuken is voorzien van Bosch apparatuur zoals een koelkast, vaatwasser en combimagnetron en een Bora inductiekookveld met ingebouwde afzuiging. Bespreek je wensen met de keukenadviseur van Nuva Keukens. De basiskeuken is namelijk nog aan te passen naar jouw wens en smaak.

Rug-aan-rugwoningen De Moestuin
De rug-aan-rugwoningen in De Moestuin krijgen een basiskeuken met een rechte wandopstelling. De keuken is voorzien van Etna apparatuur zoals een inductiekookplaat, afzuigkap en koelkast. Wil jij de basiskeuken nog uitbreiden? Bespreek je wensen met de keukenadviseur van Nuva Keukens.

Vrijstaande villa De Poel
De riante basiskeuken in de vrijstaande villa's in De Poel biedt plek voor het hele gezin. De basiskeuken bestaat uit een hoge inbouwkast en een kookeiland met ruimte voor barkrukken. Daarnaast beschikt de keuken over diverse apparatuur zoals een Bora inductiekookveld met ingebouwde afzuiging en een koelkast, combimagnetron en vaatwasser van Siemens. Bespreek je wensen met de keukenadviseur van Nuva Keukens om jouw perfecte droomkeuken te realiseren.