Virtuele wandeling De Moestuin en De Poel
4 juli '25
Neem nu een virtuele wandeling door De Moestuin en de Poel. En ervaar hoe het is om te wonen in Kloostergoed Theresia. We hebben namelijk panoramabeelden van de omgeving van De Moestuin en De Poel gemaakt, zodat je letterlijk rond kunt kijken in de prachtige omgeving. Ga snel kijken en proef de sfeer.
Wandel je met me mee?
Wandel met me mee en zie hoe de woningen van De Moestuin en Poel in de groene omgeving opgaan. Laat je verrassen door de houten gevels van de rijwoningen bij De Moestuin en ontdek hoe de details zijn afgewerkt. Loop verder naar De Poel waar de vrijstaande villa's royaal zijn opgezet. Hier geniet je van ruimte in en om het huis. Dit geeft rust... Zie jij jezelf hier wonen?
Binnenkort in verkoop
Het duurt niet lang meer voordat de verkoop van deze woningen start. Naar verwachting start de verkoop in de aankomende zomer. De precieze datum volgt zodra we alle stukken compleet hebben. Heb jij je al geabonneerd op de nieuwsbrief van Kloostergoed Theresia? Dan ontvang je automatisch bericht met de start verkoopdatum.